Dla Klientów Indywidualnych


KONSULTACJA CV

Profesjonalne CV powoli staje się standardem. Z roku na rok jakość przesyłanych dokumentów aplikacyjnych rośnie. Dobrze napisane CV realnie zwiększa szanse Kandydata na szybsze znalezienie wymarzonej pracy. Osoby prowadzące procesy rekrutacyjne w firmach, mają często kilkanaście lub kilkadziesiąt podobnych profili Kandydatów, spełniających wymagania stanowiska, na podstawie których dokonują wyboru, kogo zakwalifikować do kolejnego etapu. W takim przypadku bardzo ważna jest jakość CV, bo to właśnie od tego dokumentu zależy nasze uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych, a w konsekwencji otrzymanie oferty pracy. Stwórz idealne CV i zwiększ swoje szanse w procesie rekrutacji!

PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY REKRUTACYJNEJ

Rozmowa rekrutacyjna to najważniejszy element procesu rekrutacji. Warto się do niej dobrze przygotować. Dzięki Karierowni dowiesz się jak efektywnie przedstawić swoje doświadczenie zawodowe, jak odpowiadać na problematyczne pytania i te najczęściej spotykane. Porozmawiamy o tym jakich błędów nie popełniać i jak poradzić sobie z kwestią oczekiwań finansowych. Oferta zawiera również zapoznanie z technikami autoprezentacji oraz radzenia sobie ze stresem.

KONSULTACJE OD A DO Z

Konsultacje OD A DO Z skierowane są do osób, które oczekują wsparcia w całym szeroko rozumianym procesie zmian zawodowych. W ramach tej oferty, będziemy współpracować w zakresie: - identyfikacji kierunku zawodowego - analizy rynku pracy pod kątem obszarów korespondujących z wyznaczonym kierunkiem zawodowym - weryfikacji ofert pracy - badania kompetencji i identyfikacji mocnych stron - przygotowania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych - omówienia technik autoprezentacji i radzenia sobie ze stresem - omówienia najczęściej popełnianych błędów - przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej - monitorowania wyników - świadomego planowania kariery