O mnie


Anna Bogucka
Doradca zawodowy
Specjalista ds.rekrutacji


Od 8 lat jestem związana z branżą HR, w szczególności z rekrutacją. W trakcie mojego doświadczenia zawodowego skutecznie projektowałam i realizowałam rozmaite procesy rekrutacyjne, począwszy od stanowisk wykonawczych, fizycznych, po specjalistyczne i kierownicze. Już w liceum zdecydowałam, że chce związać się z branżą HR, bo to ona łączy w sobie wszystko co lubię, czym się interesuje i daje mi możliwość wykorzystywania swoich mocnych stron oraz predyspozycji.

Po szkole średniej rozpoczęłam studia licencjackie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie Personelem, a następnie magisterskie – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. W trakcie studiów moje zainteresowania miękkim HR pogłębiły się. Zaczęłam mocno pracować nad rozwojem osobistym, odkrywać tajniki coachingu i psychologii pozytywnej. Osiągając 7letni staż pracy jako Rekruter, zapragnęłam stworzyć miejsce gdzie będę mogła zwrócić się w stronę Kandydatów. Dzielić się zdobytą wiedzą i pomagać w procesie zmiany lub poszukiwania nowej pracy. Tak właśnie zrodził się mój nowy kierunek zawodowy i tak powstała Karierownia.

Aby być dla Was mocnym i kompetentnym wsparciem, oprócz szerokiej wiedzy zdobytej w trakcie wielu lat pracy, samodoskonalenia, jak i studiów I i II stopnia, ukończyłam kurs Trenera Kompetencji Miękkich, kurs Coachingu oraz rozpoczęłam certyfikacje zawodową na studiach podyplomowych w kierunku Doradztwa Zawodowego z Elementami Coachingu. Jestem ogromnie wdzięczna, że dzięki realizacji własnych marzeń i celów mogę pomagać i wspierać innych w rozwoju.

Skuteczny i wiarygodny Doradca Zawodowy powinien mieć bieżący kontakt z rynkiem pracy, powinien być blisko ludzi, umieć z nimi rozmawiać, okazać empatię i pomagać w rozwoju. Zupełnie tak samo jak Rekruter. W mojej opinii te dwie specjalizacje idealnie się uzupełniają i właśnie w takim duecie chcę dalej się realizować.


O mnie